بلاگ

هم‌افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی در مشهدمقدس

در انقلاب اسلامی حضور مردم کلید حل مشکلات در همه مسائل است و این کلید هیچ جایگزین دیگری ندارد و گام دوم انقلاب گام حکمرانی مردم به محوریت جوانان برای آبادانی ایران است.

حلقه های میانی به عنوان بخشی از خود مردم راهکار عملی این میدان داری هستند. در همین راستا رویداد «هم افزا» از سوی ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان خراسان رضوی باهمکاری دیگر مجموعه های فرهنگی اجتماعی استان در آبان ماه جاری برگزار می گردد.

18 و 19 آبان ماه 1401 قرار است رویدادی خاص در مشهد مقدس برگزار شود تا در آن بیش از صد مؤسسه و مجموعه مردمی پیشران، محور هم افزایی و انتقال تجربه در بین فعالان فرهنگی اجتماعی استان قرار گیرند.

این اتفاق ویژه که حول ده عرصه تخصصی شکل می گیرد قراره بستری باشد برای ارتباط و اتصال موثرتر افراد، موسسات و مجموعه ها، ارائه دستاوردها، توانمندی ها و تجربه زیسته و ارتباط با مدیران و مسئولان برای ایجاد شبکه های تخصصی مردمی به عنوان همیاران دولت.

 

رویداد هم‌افزایی فعالان فرهنگی اجتماعی خراسان رضوی بستر ارائه توانمندی‌ها، شبکه‌سازی و همکاری ظرفیت‌های مردمی است.

عرصه‌های این رویداد نیز شامل فکر و اندیشه، صنایع خلاق و فرهنگی، رسانه و هنر، اجتماعی، سبک زندگی عفیفانه، تربیتی و آموزشی، خانواده، کتاب و کتابخوانی و تفریح و نشاط می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *