ویترین
 
 
ورود اعضا
 
 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
گروهها
 
 
جزئيات خبر
 
آغار بکار ​​بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد

​​بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد ​با رقابت فرهنگی ۷۳۰ ناشر داخلی و ۱۱ ناشر بین المللی و ۲۲۰ هزار عنوان کتاب داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.
افشین تحفه گر، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیر اجرایی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد گفت: امسال بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، همزمان با آغاز ماه ربیع الاول به عنوان بزرگترین نمایشگاه کتاب کشور بعد از نمایشگاه تهران در فضای ۱۱ هزار متر مربع با شعار «کتاب، پیشران مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی» از ساعت ۱۵ تا۲۱ روزهای هشتم تا ۱۵ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌الملی مشهد برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

وی با اشاره به ثبت‌نام ۷۳۰ ناشر داخلی که تا امروز غرفه های خود را تحویل گرفتند، گفت: این تعداد شامل ۱۱۷ ناشر دانشگاهی، ۳۹ ناشر کمک آموزشی، ۱۰۵ ناشر کودک و نوجوان، ۴۶۹ ناشر عمومی و ۶ کتاب‌فروشی سطح شهر است.

به گفته دبیر اجرایی بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد ۱۱ ناشر بین‌المللی که نمایندگی ۸۰ ناشر خارجی از سراسر دنیا از جمله اروپا و غرب آسیا را دارند در این دوره از نمایشگاه کتاب شرکت کردند.

تاریخ: ‎۱۳۹۸/۰۸/۱۱ ۱۱:۲۷
گروه: مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)
نویسنده: مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)

 
جستجو
 
 
.
 
 
آدرس مرکز ولیعصر(عج)
 
مشهد مقدس
میدان ده دی
نبش امام خمینی (ره) 34
پلاک 5


 
نظر سنجی
 
نظر شما در مورد پورتال جدید مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) چیست ؟

 
فروش ویژه
 
 
راهنمای خرید