ویترین
 
 
ورود اعضا
 
 
مقايسه کالاها
 
مقایسه
نام کالا  
 
سبد خريد
 
سبد خرید
نام کالا تعداد کالا  
قيمت کل : 0 ريال
 
گروهها
 
 
جزئيات خبر
 
​ پویش ملی "کتاب قهرمان" تمدید شد.

 پویش ملی "کتاب قهرمان" با محوریت کتاب ارزشمند " آب هرگز نمی میرد" تا پایان آبان‌ماه تمدید شد.معرفی کتاب:
کتاب "آب هرگز نمی میرد" روایت جانبازی است که از ابتدای دوران دفاع مقدس حضور فعالانه ای داشت. وی از ابتدای سال 62 فرمانده گردان 152 حضرت ابوالفضل (ع) لشکر 32 انصارالحسین (ع) بود که در این گردان تا بعد از عملیات کربلای 5 در سال 65 حضور داشت و به تعبیر سردار حسین همدانی نقش او در عملیات مرصاد مغفول ماند.حاج میرزا محمد سلگی راوی کتاب آب هرگز نمی میرد متولد نخستین روز فروردین ماه سال 1335 از روستای هادی آباد در فاصله 25 کیلومتری شهرستان نهاوند است که سومین فرزند خانواده شیخ علی محمدسلگی است. 

 برشی_از_کتاب:
پشت سر اتوبوس‌های پر از نیرو به جنوب برگشتیم. دیدار کوتاهی با فرمانده لشکر داشتم و گزارش دادم و به گردان حضرت ابوالفضل رفتم. وارد چادر فرماندهی گردان که شدم حاج حسین کیانی گفت: ای عمر و عاص بالاخره کار خودت را کردی؟!
با او و وحید سهرابی شوخی داشتیم و گاهی دور از چشم بقیه نیروها، کت و کول هم می‌زدیم و کشتی می‌گرفتیم. آن دو همیشه یک طرف بودند و من طرف دیگر.
اینجا هم دست به یکی کردنوبه جای خیرمقدم بساط شوخی همراه باکشتی برپا کردند. تازه متوجه شدم که ناراحتی این دو، از ارتقاء مسئولیتشان است. حاج حسین را که قبلا فرمانده گروهان بودبه عنوان جانشین خودم انتخاب کرده بودم و حیدر سهرابی که فرمانده گروهان بود، قرار شد معاون گردان قیس بن مسهر شود....

تاریخ: ‎۱۳۹۸/۰۸/۱۱ ۲۱:۲۰
گروه: مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)
نویسنده: مرکز فرهنگی ولیعصر(عج)

 
جستجو
 
 
.
 
 
آدرس مرکز ولیعصر(عج)
 
مشهد مقدس
میدان ده دی
نبش امام خمینی (ره) 34
پلاک 5


 
نظر سنجی
 
نظر شما در مورد پورتال جدید مرکز فرهنگی ولیعصر(عج) چیست ؟

 
فروش ویژه
 
 
راهنمای خرید